Пол Паркър: Манчестър Юнайтед не може да рискува да предложи на Пол Погба нов договор

Начален казино бонус от 1300 EUR

Ако Манчестър Юнайтед наистина предлага на Пол Погба договор на стойност 400 000 британски лири седмично, тогава най-грешното грешното решение е да му хвърлите още повече пари.
Разбира се, той игра блестящо в първия мач, но проблемът с него – и винаги е бил – е непоследователността. С него имаше невероятни върхове, но всички сме виждали твърде много от ниските нива. Ако искате да бъдете наречени велики, имате нужда от последователност. Двамата играчи на нашето време са Лионел Меси и Кристиано Роналдо и те бяха най -последователни.

В съвременния футбол има твърде много такива случаи. А с Погба се притеснявате как психическото му състояние ще го преведе през игра.

Проблемът с удължаването на договора на Погба и предоставянето му на толкова много пари е, че това може да доведе до много проблеми в съблекалнята и ревност от други играчи, които в крайна сметка да спрат да играят на ниво или да искат да напуснат клуба. Това особено важи за по-младите.

В крайна сметка всеки фен на Юнайтед иска Погба да каже, че иска да остане и че обича клуба. Той трябва да вдигне ръка за някои от изпълненията си и трябва да каже, че иска да постави летвата по -високо и да я изчиства последователно.

Също толкова важно е, че те не искат да го чуят от неговия агент, те искат да го чуят от устата на футболиста. Той е там достатъчно дълго, за да говори сам за себе си. Знаем имената на агентите, знаем имената на съдиите. Хората плащат пари, за да опознаят футболистите и да ги подкрепят, но оставят другите да говорят вместо тях.

Той беше изключителен срещу Лийдс Юнайтед, но все още не сме сигурни дали ще се засили срещу Саутхемптън или Уулвс. Това ме вълнува и мен, и всички останали. С това съмнение, ако иска да си отиде, нека го оставим. Ако някой предложи нещо реалистично между сега и края на месеца, помислете за това и не продължавайте да му хвърляте пари.

Свързани статии

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker