Погба за бъдещето на Ман Юнайтед: Да видим какво ще се случи в края на сезона

Пол Погба все още не е готов да се ангажира с Манчестър Юнайтед, настоявайки „да видим какво ще се случи“, когато става въпрос за бъдещето му. Халфът направи впечатление в четвъртък, когато Франция излезе от 2-0 и победи Белгия с 3-2 в завладяващ полуфинал на Лигата на нациите на стадион „Алианц“, старото му място за Ювентус.

Свързанo с напускане на Ман Юнайтед

Погба упорито е свързван с отдалечаване от Юнайтед, като се смята за най-вероятно завръщане в Юве или преминаване в Реал Мадрид. Последните съобщения във Франция предполагаха, че той може да удължи договора си с Червените дяволи, който изтича в края на сезона, след като подписите на Кристиано Роналдо и Джейдън Санчо го оставиха по-убеден в амбицията на клуба.

Въпреки това, говорейки след вълнуващата победа над Белгия, Погба каза пред Sport Mediaset: „Винаги говоря с моите бивши съотборници, като Пауло [Дибала]. Аз съм в Манчестър Юнайтед, все още имам една година договор и след това ще видим. „Искам да завърша [сезона] добре там и тогава да видим какво ще се случи.“

Ернандес го печели за Франция

Белгия поведе с 2:0 на полувремето в Торино чрез Яник Караско и Ромелу Лукаку, преди световните шампиони да доведат до вълнуващ обрат. Карим Бензема и Килиан Мбапе изравниха резултата, а Тео Ернандес отбеляза победител в 90-ата минута, след като Франция се възстанови, за да спечели мач, след като изостана с 2:0 на почивката за първи път след приятелска победа над Исландия през 2012 г.

„Започнахме много добре: 25 минути качествено с топката, след това с техните играчи те бяха много добри в контраатаката“, каза Погба. „Отпуснахме се и допуснахме много бързо два гола, като спряхме да играем с топката. През второто полувреме беше още един мач. Играхме като Франция.

„Беше много добър мач. Доволен съм от играта, която изиграхме. Второто полувреме беше наистина добро.“