Байерн Мюнхен проявява интерес към Ерлинг Халанд от Борусия Дортмунд

Футболистът се оценява на 75 милиона евро

Начален казино бонус от 1300 EUR

Спортният директор на Байерн Мюнхен Хасан Салихамиджич намекна, че клубът има интерес към нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Халанд.  Салихамиджич се появи в германския телевизионен канал Sport 1 в неделя, където каза, че Байерн ще се проявят като „аматьори“, ако не проучат възможността да подпишат с норвежкия нападател.

Според Sky Germany би било много трудно за Байерн Мюнхен да се състезава финансово с други заинтересовани клубове. Според запознати баварците няма да могат да посрещнат трансферната сума и изискванията за заплата за 21-годишното момче.

В спортни медии на Острова наскоро се появи информация, че Челси е бил готов да предложи на Дортмунд Тами Ейбрахам, или Калъм Хъдсън-Одой в замяна за Халанд, оценен на 75 милиона евро, но отборът от Бундеслигата твърдо решава да задържи 21-годишния футболист.

Самият Халанд омаловажи докладите за лятно преместване в Челси, като се надява, че „това са само слухове“. „Всъщност нямам какво да кажа по този въпрос“, каза Халанд в края на юли. „Остават ми три години на договора и се наслаждавам на времето си тук (в Дортмунд). Преди вчера не говорих с моя агент в рамките на един месец – мисля, че имате отговора там.

Халанд има 60 гола за 60 мача с екипа на Борусия Дортмунд след трансфера си от Залцбург през януари 2020 година. Халанд вкара 41 гола за Дортмунд през миналия сезон и започна този в подобен стил, като постигна хеттрик при победата на за Купата на Германия през уикенда. В събота вечерта младият нападател на „жълто-черните“ вкара всички голове за победата с 3:0 над Веен Вийзбаден.

„Всъщност не ми пука твърде много за това. Това са много пари – надявам се, че това са само слухове, за да бъда честен, защото това са много пари за човек!“

Свързани статии

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker